Meble na wymiar – Myślenice

Meble na wymiar » Meble na wymiar – Myślenice

Meble na wymiar – Myślenice

Szukasz firmy, która zrobi dla Ciebie meble na wymiar w Myślenicach? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – tworzymy meble, dzięki którym funkcjonalnie urządzisz każde pomieszczenie: kuchnią, łazienkę, sypialnię, salon czy pokój dziecięcy. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości materiałach, starannym wzornictwie i oryginalnych wyglądzie produktu, zgłoś się do nas!

Zajmiemy się nie tylko wykonaniem mebli, ale także ich dowozem i transportem. Realizację zamówienia poprzedzimy na Twoje życzenie profesjonalną wizualizacją i obrazowym projektem. Stworzymy:

Meble kuchenne na wymiar w Myślenicach

Jednym z elementów naszej oferty są meble kuchenne na wymiar – tworzone z wykorzystaniem różnych materiałów, wykonywane zgodnie z preferencjami Klientów w zakresie wystroju wnętrz.

Meble kuchenne nowoczesne

Wykonujemy nowoczesne kuchnie na wymiar, sprawdzające się w szczególności w niewielkich lub nieustawnych pomieszczeniach. Minimalistyczny design naszych mebli nie przytłacza wnętrz, prezentuje się schludnie i ułatwia utrzymanie pomieszczenia w czystości. Tego rodzaju zabudowa świetnie sprawdzi się też w nowoczesnych budownictwie, gdzie kuchnia jest najczęściej aneksem wydzielonym w salonie.

Meble kuchenne tradycyjne i angielskie

Wykonujemy meble o tradycyjnym designie, pozwalające cieszyć się elegancką, a jednocześnie przytulną aranżacją. Tworzymy kuchnie drewniane, zachwycające szlachetnymi i naturalnymi materiałami, oraz te w stylu angielskim – utrzymane w jasnej tonacji, subtelnie zdobione.

Szafy na wymiar – Myślenice i okolice

Wykonujemy szafy na wymiar, co pozwala naszym Klientom umieścić nawet w małej sypialni czy wąskim korytarzu funkcjonalny mebel do przechowywania ubrań i rzeczy codziennego użytku. Tworzymy meble odpowiadające możliwościom aranżacyjnym pomieszczeń – szafy wnękowe, przesuwne i otwierane.

Garderoby na wymiar w Myślenicach

Marzysz o wydzieleniu garderobianego kąciku w sypialni? A może chciałbyś przeznaczyć nieużywane dotąd pomieszczenie na garderobę? Pomożemy Ci w stworzeniu zabudowy, która pozwoli Ci przechowywać ubrania i drobiazgi w wygodny, uporządkowany sposób.

Inne meble na wymiar

Stworzymy dla Ciebie szafki łazienkowe – wiszące, stojące, narożne. Wykonamy łóżko na wymiar, pasujące do sypialni o niestandardowych rozmiarach. Stworzymy także funkcjonalne komody czy meblościanki, które pozwolą Ci zaaranżować salon, pokój dzienny czy pokój dziecięcy.

Przykłady mebli, które wykonamy w Myślenicach

Najlepszym potwierdzeniem naszej wiedzy i umiejętności są z powodzeniem zrealizowane projekty. Zachęcamy do zapoznania się z meblami na wymiar, które dotychczas mieliśmy okazję stworzyć.

Krótko o Myślenicach

Myślenice są miastem powiatowym, zlokalizowanym środkowo-zachodniej części województwa małopolskiego. Miejscowość oddalona jest o około 30 km od stolicy Małopolski, Krakowa, i liczy około 18 tys. mieszkańców. Myślenice wyróżniają się ciekawą architekturą oraz bliskością rzeki Raby. W dzielnicy Zarabie można spotkać wielu turystów korzystających z kąpieliska i innych atrakcji zlokalizowanych w tej części miasta.

Zamów meble na wymiar do Myślenic

Zachęcamy do kontaktu w celu zamówienia mebli na wymiar do Myślenic. Nie tylko dowieziemy gotowy produkt, ale także zajmiemy się jego montażem. Dołożymy wszelkich starań, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się starannie zrobionym, profesjonalnie przygotowanym do użytkowania, wytrzymałym meblem.

 

Zastanawiasz się, czy działamy w okolicach Myślenic? A może jesteś mieszkańcem innych miejscowości i chciałbyś powierzyć nam wykonanie mebli na wymiar? Obszar naszej działalności obejmuje następujące miasta i ich okolice:

  Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
  883-647-952

  Wpisz meble

  Zapraszam do kontaktu

  Ireneusz
  883-647-952