Mam na imię Ireneusz, doradzam w godzinach: od 8 do 20

Garderoby na wymiar

Garderoby na wymiar

Garderoba na wymiar to niezwykle praktyczne rozwiązanie: ułatwia przechowywanie ubrań, sprzyja utrzymaniu porządku, a także – wbrew pozorom – pozwala zaoszczędzić przestrzeń w domu lub mieszkaniu. Nasza firma wykona dla Ciebie zabudowę garderobianą o dowolnych wymiarach, stworzoną zgodnie z wybraną estetyką. Pomożemy w stworzeniu wymarzonego miejsca na przechowywanie ubrań – bez względu na to, czy będzie to osobne pomieszczenie, czy też kącik garderobiany wydzielony w innym wnętrzu.

Meble do garderoby na wymiar

Wykonamy dowolne meble do garderoby na wymiar. Dzięki nam w Twoim pomieszczeniu nie zabraknie szaf pełnych szuflad i schowków. Stworzymy zabudowę garderobianą o dowolnym kształcie –  na planie prostokąta lub w kształcie litery U lub L (narożną). Poza pojemnymi szafami wykonamy również:

Każdą naszą realizację poprzedzamy rozmową z Klientem, która pozwala nam rozpoznać jego potrzeby. Chcemy, by nasze meble pasowały nie tylko do wymiarów pomieszczeń, ale również charakteru i preferencji osób, które będą z nich korzystać. Dlatego pomożemy zarówno w stworzeniu sporych rozmiarów garderoby dla posiadaczki sporej ilości ubrań i butów, jak i minimalistki ceniącej sobie uporządkowany układ mebli i schludny, klasyczny design.

Garderoby do przedpokojów i sypialni na wymiar

Nasza oferta skierowana jest w szczególności do osób, które szukają rozwiązań pomysłowych, funkcjonalnych i pozwalających w maksymalnym stopniu zagospodarować przestrzeń. Pomożemy zaaranżować garderobę w dowolnym pomieszczeniu. Stworzymy zabudowę na wymiar do niewielkiego, niewymiarowego wnętrza. Dla osób, które nie dysponują osobnym pokojem na garderobę, oferujemy pomoc w wydzieleniu kącika mieszczącego wszystkie ubrania, pełnego praktycznych rozwiązań.

Dzięki nam wydzielisz miejsce na garderobę w przedpokoju, sypialni lub pokoju dziennym. Wykonana przez nas zabudowa w pełni wykorzysta potencjał wnętrza i będzie pasować do jego wymiarów. Jeżeli w zakresie projektu garderoby chciałbyś ograniczyć się do dużej, mieszczącej ubrania, buty i dodatki szafy, również służymy pomocą. Wśród wykonywanych przez nas mebli znajdują się szafy przesuwne i wnękowe.

Nasze garderoby – więcej niż meble na wymiar

Skorzystanie z usług naszej firmy to gwarancja wysokiej jakości wykonania i zastosowania najlepszych, wyróżniających się trwałością i efektownym wyglądem materiałów. Oferujemy naszym Klientom jednak znacznie więcej niż meble na wymiar. Nie tylko stworzymy zabudowę do garderoby, ale także na Twoje życzenie poprzedzimy realizację profesjonalnie wykonaną wizualizacją, a po wykonaniu mebli dostarczymy je do Twojego domu.

Garderoby na wymiar – projekty zabudowy

Osobom niepewnym co do aranżacji garderoby oferujemy możliwość wykonania wstępnego projektu oraz wizualizacji. Dzięki nam będziesz mógł wyobrazić sobie, jak w rzeczywistości będą prezentować się konkretne rozwiązania wnętrzarskie. Na tym początkowym etapie łatwo nie tylko zweryfikować pomysły aranżacyjne, ale także wprowadzić do nich zmiany. Nasi pracownicy chętnie służą również fachowym doradztwem oraz estetycznym wyczuciem, zdobywanym podczas wielu lat pracy w branży meblarskiej.

Garderoby na wymiar – transport i montaż

Kiedy już wykonamy meble zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, zabudowę dostarczymy pod wskazany adres. Nasi pracownicy zapewnią także profesjonalny montaż produktów, który pozwoli w krótkim czasie cieszyć się gotowymi, solidnymi meblami oraz zaaranżowanym zgodnie z pomysłem, funkcjonalnym pomieszczeniem.

Jeśli szukasz kompleksowych usług w zakresie wykonania, transportu i montażu mebli do garderoby na wymiar, zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty i warunków realizacji zamówienia.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
883-647-952

Wpisz meble