Meble na wymiar – Skawina

Meble na wymiar » Meble na wymiar – Skawina

Meble na wymiar – Skawina

Szukasz mebli na wymiar w Skawinie? Nasza firma pomoże Ci kompleksowo i funkcjonalnie wyposażyć Twoje mieszkanie lub dom. Gwarantujemy staranne wykonanie z najlepszej jakości materiałów, a także usługi, które pozwolą Ci jak najszybciej cieszyć się zgodnym z oczekiwaniami, gotowym produktem – wstępny projekt i wizualizację oraz transport i montaż (na terenie Skawiny, a także innych małopolskich oraz śląskich miast).

Nasza oferta mebli wykonywanych na wymiar i na zamówienie obejmuje:

Meble kuchenne na wymiar w Skawinie

Nasze meble kuchenne na wymiar pozwalają zagospodarować niewielkie lub nieustawne pomieszczenie. Z powodzeniem służą swoim właścicielom przez wiele lat, są odporne na warunki panujące w specyficznym pomieszczeniu, jakim jest kuchnia – działanie wysokiej temperatury czy wilgoć.

Meble kuchenne nowoczesne

Wykonamy nowoczesne kuchenne meble o minimalistycznym, surowym wzornictwie i nasyconej kolorystyce. Wyposażymy szafki w efektowne lakierowane lub laminowane fronty. Sprawimy, że Twoja kuchnia będzie nie tylko funkcjonalnym, ale i efektownym pomieszczeniem.

Meble kuchenne tradycyjne i angielskie

Dla miłośników klasyki przygotowaliśmy ofertę angielskich i tradycyjnych mebli kuchennych. Te pierwsze, o uniwersalnym charakterze, będą prezentować się szlachetnie i stylowo, a jednocześnie nadadzą kuchni przytulnego wyglądu. Meble w stylu angielskim to z kolei propozycja dla tych, którzy lubią nieco sielski, rustykalny klimat we wnętrzach.

Szafy na wymiar w Skawinie

Wykonujemy szafy dostosowane do metrażu i układu nawet najbardziej kłopotliwych pomieszczeń. Stworzymy szafę wnękową do małego przedpokoju czy otwierany bądź przesuwny produkt o niestandardowych rozmiarach i wysokiej funkcjonalności. Wyposażymy szafy w dodatkowe schowki, uchwyty i wybrane przez Klienta rozwiązania funkcjonalne.

Garderoby na wymiar w Skawinie i okolicach

Wykonamy złożoną zabudowę garderobianą lub ciąg szaf, komód i półek. Zaprojektowane i zrobione przez nas meble sprawdzą się zarówno jako wyposażenie osobnego pomieszczenia, jak i garderoba wydzielona w sypialni bądź przedpokoju.

Inne meble na wymiar

Chcemy mieć jak największy udział w wyposażaniu mieszkań naszych Klientów. Wykonujemy meble na wymiar nie tylko do kuchni czy salonów, ale także do sypialni, łazienek, pokojów dziecięcych. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

Przykłady mebli, które wykonamy w Skawinie

Najlepszym świadectwem naszych umiejętności są nasze dotychczasowe, z powodzeniem zrealizowane projekty. Zapraszamy do obejrzenia galerii stworzonych przez nas mebli i przekonania się, jakie są nasze możliwości w zakresie wykonania mebli na wymiar.

Krótko o Skawinie

Skawina to niewielkie, gminne miasto położone w powiecie krakowskim. Miejscowość znajduje się kilkanaście kilometrów od stolicy Małopolski i jest zamieszkiwana przez około 24 tys. mieszkańców. Na terenie miasta znajdują się liczne zakłady przemysłowe (przemysłu spożywczego, motoryzacyjnego, budowlanego) i elektrownia. W Skawinie działa także spora ilość ośrodków kulturalnych, w miejscowości co roku mają także miejsce ciekawe wydarzenia (Zawody Latawców, zawody Modeli Pływających).

Zamów meble na wymiar do Skawiny

Zainteresowała Cię nasza oferta w zakresie mebli na wymiar z dostawą do Skawiny i okolic? Skontaktuj się z nami! Pomożemy w złożeniu zamówienia, wyjaśnimy Twoje wątpliwości dotyczące realizacji, doradzimy konkretne rozwiązania funkcjonalne i aranżacyjne.

Skawina to nie jedyny obszar naszej działalności. Można skorzystać z naszych usług także na terenie innych miejscowości, głównie małopolskich i śląskich miast. Zleć nam wykonanie mebli na wymiar do swojego domu, firmy lub sklepu jeżeli mieszkasz lub prowadzisz działalność na terenie:

 

  Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
  883-647-952

  Wpisz meble

  Zapraszam do kontaktu

  Ireneusz
  883-647-952