Mam na imię Ireneusz, doradzam w godzinach: od 8 do 20

Stoły

Stoły na wymiar

Wykonywane przez naszą firmę stoły na wymiar to nie tylko meble, przy którym można usiąść i spożyć posiłek. Często to również miejsca spotkań domowników i znajomych, którzy chcą spokojnie porozmawiać. Trudno także wyobrazić sobie uroczystości rodzinne czy świętowanie ważnych wydarzeń w mieszkaniu pozbawionym tego rodzaju mebla. Nasza firma wykona dla Ciebie stół na zamówienie dopasowany do Twoich potrzeb – przygotujemy produkt o dowolnym rozmiarze, kształcie czy wyposażony w dodatkowe rozwiązania funkcjonalne.

Stoły robione na wymiar i na zamówienie

Wyjdziemy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i wykonamy mebel, jakiego potrzebujesz. Stworzymy stół kwadratowy, prostokątny lub okrągły. Wykonamy produkt o wymiarach pozwalających na funkcjonalne zaaranżowanie pomieszczenia. Nasi Klienci mogą liczyć także na profesjonalne doradztwo w zakresie rozwiązań funkcjonalnych (dodatkowe schowki, funkcja rozkładania stołu) i aranżacyjnych.

Stoły na wymiar do Twoich wnętrz

 

Stoły do kuchni na wymiar

Kuchnia bywa problematycznym pomieszczenie do zaaranżowania, zwłaszcza jeśli jest stosunkowo niewielka. Na małej przestrzeni trudno wygospodarować miejsce zarówno do przyrządzania posiłków, jak i spotkań ze znajomymi. Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie we wnętrzu rozkładanego stołu kuchennego wykonanego na wymiar – taki mebel będzie nam okazjonalnie służył jako miejsce spotkań, na co dzień zaś może pełnić funkcję dodatkowego blatu roboczego.

Stoły do jadalni na wymiar

Wykonamy dla Ciebie stół do jadalni na wymiar. Uwzględnimy Twoje oczekiwania w zakresie wzornictwa i designu mebla. Nasze produkty posiadają walory nie tylko wizualne, ale przede wszystkim – praktyczne. Ułatwią zorganizowane mniejszych i większych imprez – tych w gronie znajomych lub rodziny.

Stoły i ławy na wymiar do salonów i pokojów dziennych

Wykonujemy nie tylko klasyczne stoły, ale także ławy na wymiar. Tego rodzaju niewielkie stoliki sprawdzą się w salonach, pokojach dziennych i wszystkich pomieszczeniach, w których przydaje się niewielki mebel, na którym można postawić filiżankę kawy czy herbaty.

Stoły na wymiar – zakres usług

 

Projekty stołów na wymiar

Wykonamy na Twoje życzenie nie tylko projekt, ale także profesjonalną wizualizację stołów na wymiar. Przygotujemy ją, abyś mógł wyobrazić sobie gotowy mebel i efekt aranżacyjny, który dzięki niemu uzyskasz. Na etapie wstępnego projektu będziesz mógł także w łatwy sposób doprecyzować lub zmodyfikować wytyczne, według których wykonamy meble dla Ciebie.

Nasze stoły na wymiar – jakość i wykonanie

Nasze meble to dla Ciebie gwarancja efektownego wnętrza – nawet tego utrzymanego w klasycznym, minimalistycznym stylu oraz stonowanych barwach. Dzięki produktom wykonanym przez naszą firmę Twoje pomieszczenia zyskają elegancki, schludny wygląd. Tworzymy meble, przykładając dużą wagę do detali i wykończenia, co sprawia, że nasze stoły, szafki czy komody prezentują się nienagannie i same w sobie stają się ozdobą mieszkania.

Transport i montaż stołów na wymiar

Dostarczamy gotowe stoły pod wskazany adres. Nie tylko przywozimy i wnosimy meble do mieszkania, ale także zapewniamy ich profesjonalny montaż – chcemy, aby nasi Klienci mogli jak najszybciej cieszyć się produktami przygotowanymi zgodnie z ich oczekiwaniami. Zależy nam także na tym, aby meble na wymiar jak najdłużej służyły swoim właścicielom – montaż wykonany przez naszych doświadczonych pracowników przekłada się na trwałość produktów.

Stoły i inne meble tworzone na wymiar

Kompleksowo wyposażymy Twój dom. Wykonamy nie tylko stół, ale także meble kuchenne czy meblościankę do jadalni utrzymaną w preferowanej przez Ciebie stylistyce. Pomożemy Ci stworzyć wygodny kącik wypoczynkowy, tworząc dopasowane do Twoich potrzeb łóżko czy szafkę RTV do salonu bądź sypialni. Dzięki nam zagospodarujesz nieustawną bądź niewielką łazienkę – wykonamy szafki łazienkowe wiszące, stojące o wymiarach pasujących do wnętrza. Z pomocą naszej firmy wydzielisz w mieszkaniu przestrzeń na wymarzoną garderobę – stworzymy zabudowę z szaf przesuwnych i wnękowych bez względu na to, czy chcesz urządzić garderobiany kącik w oddzielnym pomieszczeniu, czy też sypialni bądź przedpokoju.

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
883-647-952

Wpisz meble