Mam na imię Ireneusz, doradzam w godzinach: od 8 do 20

Szafy wnękowe

Szafy wnękowe na wymiar, zamówienie Kraków, Kalwaria

Szafa wnękowa to wyjątkowo praktyczny mebel, który ułatwia utrzymanie porządku w mieszkaniu, a przy tym umożliwia maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Nasza firma wykona produkt o dowolnych rozmiarach, uwzględniając przy tym twoje oczekiwania w zakresie funkcjonalności i designu. Umożliwimy Ci zamówienie dokładnie takiej szafy wnękowej, jakiej potrzebujesz. Stworzymy mebel, dzięki którym nawet niewielkie czy niewymiarowe pomieszczenia zyskają na funkcjonalności.

Gdzie sprawdzą się szafy wnękowe?

Szafa wnękowa to świetne rozwiązanie w mieszkaniach lub pomieszczeniach, w których ze względu na metraż lub niestandardowe rozmiary trudno jest ulokować schowki i meble mieszczące niezbędne przedmioty. Instalacja szafy we wnęce sprawdzi się w małym przedpokoju, sypialni lub łazience – czyli we wnętrzach służących do przechowywania odzieży, butów lub przedmiotów osobistego użytku, które chcemy osłonić przed wzrokiem gości. Warto rozważyć także montaż szafy wnękowej w salonie, pokoju dziennym lub dziecięcym. Takie rozwiązanie pozwoli stworzyć dodatkową przestrzeń na nieco rzadziej używane, ale niezbędne przedmioty (zabawki, odkurzacz, tekstylia).

Jaką szafę wnękową na wymiar wybrać?

W zależności od naszych preferencji możemy zdecydować się na szafę przesuwną lub tę z otwieranymi drzwiami. Pierwszy z tych mebli sprawdzi się w małych pomieszczeniach, gdzie otwierane skrzydło drzwi byłoby na niewielkiej powierzchni tylko kolejnym elementem ograniczającym przestrzeń. Szafa wnękowa z otwieranymi drzwiami to z kolei propozycja dla tych, którzy chcą mieć wygodny dostęp do całej zawartości mebla. Do przedpokoju warto z kolei wybrać mebel z wbudowanym lustrem. Szafa wnękowa do zabudowy świetnie sprawdzi się, kiedy zależy nam na wydzieleniu osobnego pomieszczenia lub przestrzeni na garderobę (w takiej sytuacji warto zestawić ją z innymi meblami – komodami, meblościankami czy szafkami).

Eleganckie szafy wnękowe na zamówienie i na wymiar

Każda z wykonanych przez nas szaf wnękowych prezentuje się elegancko – bez względu na to, czy utrzymana jest w klasycznej, czy też nowoczesnej stylistyce. Wygląd naszych mebli to zasługa wiedzy, doświadczenia, estetycznego wyczucia, a także dodatkowych działań w zakresie:

  • wykonywania projektów i wizualizacji;
  • dopracowywania detali,
  • profesjonalnego montażu.

Zamów projekt szaf do wnęki na wymiar

Chcemy, aby wykonywane przez nas szafy wnękowe spełniały wszystkie oczekiwania naszych Klientów, dlatego poprzedzamy realizację zamówienia stworzeniem projektu bądź wizualizacji. Dzięki temu wszyscy ci, którzy nie są pewni co wyglądu i wymiarów mebla, mogą wyobrazić sobie ostateczny efekt aranżacyjny i bezproblemowo, jeszcze na etapie wstępnych ustaleń, skorygować lub doprecyzować swoje wymagania.

Staranne wykonanie i oryginalny design szaf wnękowych

Szafy wnękowe są częstym wyborem osób, dla których priorytetem jest funkcjonalność. Nasze projekty łączą w sobie praktyczność i piękny wygląd. Podczas tworzenia mebli na wymiar przykładamy dużą wagę do szczegółów, wiedząc, jak istotne jest wykonanie detali. Robimy szafy tradycyjne, o klasycznym designie, nie boimy się jednak nowoczesnych projektów i mebli o nietypowym wzornictwie.

Profesjonalny montaż szaf wnękowych na wymiar w Krakowie i Kalwarii

Wytrzymałość naszych produktów jest kwestią nie tylko ich starannego wykonania oraz zastosowania wysokiej jakości materiałów. Za trwałość mebli, które Ci dostarczymy, odpowiada także profesjonalny montaż zapewniany przez naszych doświadczonych pracowników. Gwarantujemy również transport do Twojego domu lub mieszkania, tak, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się funkcjonalnym produktem w swoim wnętrzu.

Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie szafy wnękowe na wymiar w Krakowie, Kalwarii lub okolicach, a także dostarczy je do Twojego mieszkania? Zależy Ci na wstępnej wizualizacji oraz fachowym montażu? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące szaf wnękowym i innych mebli na wymiar dostępnych w naszej ofercie.

Realizacje – Szafy wnękowe

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
883-647-952

Wpisz meble