Meble na wymiar – Dobczyce

Meble na wymiar » Meble na wymiar – Dobczyce

Meble na wymiar w Dobczycach

Szukasz mebli pasujących do małych, wąskich lub nieustawnych pomieszczeń? Nasza firma oferuje artykuły wykonywane na wymiar z dowozem do Dobczyc. Uwzględniamy życzenia Klienta także w innych aspektach: wyglądu mebla, zastosowanego materiału czy wybranych rozwiązań funkcjonalnych.

Zastanawiasz się, jakie meble wykonamy dla Ciebie? Chcemy kompleksowo wyposażać mieszkania naszych Klientów, dlatego wśród naszych artykułów znajdziesz produkty do różnych typów pomieszczeń – kuchni, łazienki, pokojów. Tworzymy m.in.:

Meble kuchenne na wymiar – Dobczyce i okolice

Jakie zalety mają nasze meble kuchenne robione na wymiar? Idealnie pasują do wielkości i rozkładu pomieszczenia, tworzą przemyślany ciąg roboczy ułatwiający przygotowanie posiłków, a także – co nie mniej ważne – prezentują się efektownie i stylowo.

Meble kuchenne nowoczesne

Nowoczesne kuchnie spodobają się osobom lubiącym minimalistyczne, a jednocześnie robiące wrażenie rozwiązania. Będą pasować do mieszkań zaaranżowanych w industrialnym lub skandynawskim stylu. Ich przejrzysty układ, a także wykonanie z odpowiednich materiałów (fronty lakierowane, laminowane, akrylowe) ułatwi utrzymanie mebli w czystości.

Meble kuchenne tradycyjne i angielskie

Nasze tradycyjne kuchnie to klasyczne zabudowy wyposażone w nowoczesne rozwiązania funkcjonalne. Design takich mebli gwarantuje ponadczasowy wygląd pomieszczenia. Osobom ceniącym elegancję polecamy również nasze kuchnie w stylu angielskim – o jasnej kolorystyce, delikatnych zdobieniach i przeszkleniach.

Szafy na wymiar w Dobczycach

Trudno wyobrazić sobie funkcjonalny dom bez dużej, pojemnej szafy. Wykonamy tego rodzaju mebel, który idealnie wypełni niezagospodarowaną wnękę czy uzupełni nieustawny korytarz. Stworzymy na wymiar szafę przesuwną lub otwieraną tradycyjnie.

Garderoby na wymiar – Dobczyce

Dzięki naszym garderobom bez trudu pomieścisz wszystkie ubrania, buty i akcesoria, a także uporządkujesz je w sposób ułatwiający wybór ubioru na co dzień. Przemyślana garderoba sprzyja także przechowywaniu ubrań w sposób ograniczający ich niszczenie, blaknięcie czy gniecenie się.

Inne meble na wymiar

Stworzymy łóżka do niewielkich sypialni, szafki do łazienki, stylowe meblościanki do salonów czy rozkładane stoły, które sprawdzą się podczas mniejszych i większych spotkań. Zrealizujemy także zamówienia dla Klientów firmowych, tworząc meble do biur, sklepów i aptek.

Przykłady mebli, które wykonamy w Dobczycach

Zachęcamy do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji. Są wśród nich produkty zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, tworzące zabudowy oraz funkcjonujące jako samodzielne meble. Przedstawione na zdjęciach artykuły łączy jedno – zostały wykonane zgodnie z życzeniami Klientów i dopasowane rozmiarem do wnętrz, w których dziś stoją.

Krótko o Dobczycach

Dobczyce to malownicze, gminne miasto położone w samym centrum województwa małopolskiego. Miejscowość jest niewielka – liczy ok. 6,5 tys. mieszkańców, zajmuje powierzchnię blisko 13 km kw. Dobczyce są istotnym punktem na historycznej mapie Polski – zyskały bowiem prawa miejskie już w 1310 roku. Turystów przyciąga tu dziedzictwo historyczne miejscowości, w tym obecność ruin zamku, skansenu czy zabytków architektury drewnianej.

Zamów meble na wymiar do Dobczyc

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zamów meble na wymiar z dostawą do Dobczyc. Dzięki naszym usługom w Twoim domu znajdą się funkcjonalne, wytrzymałe i piękne produkty, stworzone z myślą o Tobie i Twoich wnętrzach. Zadzwoń, aby zorientować się w szczegółach oferty bądź spytać wstępnie o koszty. Każde zamówienie wyceniamy indywidualnie, uwzględniając rozmiar i rodzaj zamówienia (pojedynczy mebel, zabudowa), wykorzystany materiał oraz dodatkowe wytyczne Klienta.

Z naszych usług możesz skorzystać również poza Dobczycami. Działamy na terenie wielu śląskich i małopolskich miejscowości, w tym w:

  Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
  883-647-952

  Wpisz meble

  Zapraszam do kontaktu

  Ireneusz
  883-647-952