Transport i montaż

Meble na wymiar » Transport i montaż

Transport i montaż mebli

Poza wykonaniem mebli na wymiar świadczymy także inne usługi, dzięki którym realizacja zamówienia jest dla Klienta naprawdę wygodna. Gotowe meble dowozimy pod wskazany adres, oferujemy również ich profesjonalny montaż w docelowym pomieszczeniu. Dbamy o to, by kompleksowo obsługiwać naszych Klientów i w jak największym stopniu ułatwiać im urządzanie funkcjonalnych wnętrz.

Transport i przewóz mebli

Wyręczamy naszych Klientów w organizowaniu transportu gotowych mebli. Przewozimy produkty odpowiednio zabezpieczone, opakowane w sposób, który uniemożliwia ich uszkodzenie podczas transportu. Oferowany przez nas przewóz mebli to wygodna opcja zwłaszcza w przypadku większych zamówień – zabudowy garderobianej czy meblościanek wykonanych na wymiar.

Montaż mebli

O solidności mebli decyduje nie tylko ich wykonanie czy zastosowany materiał, ale także właściwie wykonany montaż. Warto zdecydować się na naszą, profesjonalną pomoc w tym zakresie. Oferujemy montaż:

Cennik transportu i montażu mebli

Wyceny każdego z naszych zleceń dokonujemy indywidualnie, dlatego nie posiadamy sztywnego cennika w zakresie transportu i montażu mebli. Koszt wymienionych usług zależy od kilku czynników: długości trasy, na jakiej przewożony jest mebel, stopnia skomplikowania montażu czy wielkości zlecenia. Warunki współpracy ustalamy, zawsze mając na uwadze przede wszystkim zadowolenie Klienta. Skontaktuj się z nami, aby wstępnie zorientować się w kosztach realizacji Twojego pomysłu lub dopytać o szczegóły naszej oferty.

Zachęcamy do kontaktu zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmowych. Działamy głównie na terenie małopolskich i śląskich miejscowości, w tym Wadowic, Niepołomic, Wieliczki, Myślenic czy Rybnika.

  Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
  883-647-952

  Wpisz meble

  Zapraszam do kontaktu

  Ireneusz
  883-647-952