Mam na imię Ireneusz, doradzam w godzinach: od 8 do 20

Kuchnie Angielskie

Kuchnie angielskie na wymiar od producenta – Kraków, Kalwaria Zebrzydowska

Szukasz mebli na zamówienie utrzymanych w jasnych barwach, o subtelnych zdobieniach i niewymuszonej elegancji? Sprawdź naszą ofertę kuchni angielskich wykonywanych na wymiar. W zależności od Twoich potrzeb stworzymy dla Ciebie zabudowę utrzymaną w tradycyjnej estetyce lub wzbogaconą o nowoczesne, oryginalne elementy. Nasza oferta umeblowania w stylu angielskim skierowana jest do mieszkańców Krakowa, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz innych rejonów Małopolski. Zapewniamy autorskie pomysły i realizacje najwyższej jakości.

Angielska zabudowa kuchenna – czym się wyróżnia?

Angielskie kuchnie to synonim wnętrzarskiej elegancji. Wyróżniają się zwartą zabudową i klasyczną, ale urozmaiconą formą – meble kuchenne utrzymane w tym stylu często posiadają ozdobne przeszklenia, subtelnie żłobione na krawędziach fronty szafek czy też dekoracyjne uchwyty. Kuchnia angielska utrzymana jest w jasnej kolorystyce, dzięki czemu sprzyja zagospodarowywaniu niewielkich pomieszczeń oraz doświetleniu wnętrz z deficytem naturalnego światła. Kuchnie zaaranżowane w angielskim stylu nie są jednak sterylne i chłodne –  we frontach angielskich dominują jasne, ale ciepłe barwy – beże, kremy, bardzo jasne brązy, złamane biele.

Chcesz zmienić swoje zwykłe szafki kuchenne na eleganckie i stylowe meble angielskie?

Zobacz naszą ofertę!

Design naszych kuchni angielskich na wymiar – nowocześnie i klasycznie

Design naszych mebli kuchennych w stylu angielskim dostosowywany jest do oczekiwań Klienta. Nasza firma podejmie się stworzenia zarówno tradycyjnej, ekskluzywnie wyglądającej zabudowy, jak i kuchni angielskiej w bardziej nowoczesnym wydaniu. Chcesz przekonać się, jak wyglądają nasze projekty kuchni w stylu angielskim? Sprawdź galerię wyprodukowanych i zamontowanych przez nas zestawów umeblowania w tej aranżacji.

Ekskluzywne angielskie kuchnie

Stworzymy meble kuchenne w stylu angielskim na zamówienie o szlachetnym wyglądzie – zrobione z drewna, pokryte białą farbą, z nienagannie wykonanymi zdobieniami. Pomożemy Ci w zaaranżowaniu wnętrza niczym ze stylowego angielskiego domostwa – sprawimy, że Twoja kuchnia stanie się nie tylko miejscem przygotowywania posiłków, ale także ozdobą domu.

Fronty kuchenne w stylu angielskim

Naszym Klientom oferujemy wybór spośród kuchni utrzymanych w różnych stylach (nowoczesnym, tradycyjnym), a także pozostawiamy osobom korzystającym z naszych usług decyzję dotyczącą zastosowanego materiału. Lubimy wyzwania w postaci mebli eklektycznych, łączących w sobie elementy kilku stylów, nie ograniczamy więc wyobraźni Klientów i wykonujemy meble z tworzyw o rozmaitych właściwościach wizualnych i funkcjonalnych, w tym:

Meble kuchenne na wymiar – angielskie i nie tylko

Ireneusz Kuchnie Angielskie

Zdaniem eksperta

Wykonujemy dla naszych Klientów meble kuchenne w różnych stylach. Tworzymy tradycyjne kuchnie o ponadczasowym designie, drewniane zabudowy o szlachetnym wyglądzie oraz nowoczesne meble pasujące do minimalistycznych lub industrialnych wnętrz. Nasza propozycja to także kuchnie nowoczesne: zarówno minimalistyczne, jak i bardziej finezyjne. Robimy kuchnie na wymiar do małych mieszkań w bloku czy niewielkich aneksów kuchennych w domach – mówi Ireneusz Lelek, ekspert od mebli.

Kuchnie angielskie na wymiar – zakres usług – propozycja producenta z Kalwarii

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego oferujemy usługi wykraczające poza wykonanie mebli na wymiany. Przed produkcją wykonujemy projekty i wizualizacje naszych kuchni angielskich, natomiast po realizacji możemy zaproponować ich transport z montażem w wyznaczonym miejscu.

Projekt i wizualizacja kuchni w stylu angielskim

Nasze usługi obejmują nie tylko wykonanie mebli kuchennych w stylu angielskim na wymiar. Zanim przystąpimy do realizacji zamówienia, na Twoje życzenie zrobimy profesjonalną wizualizację i projekt, które pozwolą Ci doprecyzować oczekiwania w zakresie wyglądu mebla i zastosowanych w nim rozwiązań funkcjonalnych. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą chociażby porównać kilka propozycji frontów kuchennych.

Transport i montaż kuchni angielskich na wymiar

Oferujemy również transport mebli – postaramy się, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się w pełni wyposażoną kuchnią. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią także profesjonalny, gwarantujący trwałość zabudowy kuchennej montaż.

Kuchnie angielskie na zamówienie z Małopolski – cennik

Do każdego projektu podchodzimy w całkowicie indywidualny sposób, dlatego nie przedstawiamy konkretnego cennika kuchni angielskich. Aby poznać wycenę oraz ustalić szczegółowy kosztorys, skontaktuj się z nami.

Co poza angielskimi meblami kuchennymi na zamówienie wykonamy dla Ciebie i Twojego domu w Krakowie lub okolicach?

Nasza oferta mebli na wymiar obejmuje produkty pozwalające zaaranżować dowolne pomieszczenie, w tym:

Działamy na terenie małopolskich i śląskich miejscowości – m.in. Skawiny, Niepołomic, Żywca, Dobczyc, Chrzanowa. Skontaktuj się z nami, aby zlecić nam wykonanie zabudowy kuchennej lub innych mebli na wymiar.

 

Realizacje – Kuchnie Angielskie

Nasze artykuły dotyczące kuchni na wymiar

Jak łączyć kolory mebli kuchennych na wymiar? 7 pomysłów

Wybór koloru mebli kuchennych jest jedną z trudniejszych decyzji, jaką musimy podjąć, decydując się na zakup nowych szafek kuchennych. Nie możemy zapominać o tym, że kuchnia jest sercem każdego mieszkania i domu, dlatego należy zadbać,...

5 najciekawszych rozwiązań w meblach kuchennych na wymiar

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu czy domu. Bardzo często jednak jej kształt, wielkość czy ogólne ułożenie nie sprzyja zaprojektowaniu takiej ilości szafek kuchennych, jak byśmy chcieli. W większości...

Pomysły na aranżacje mebli na wymiar w angielskim stylu

Meble na wymiar w stylu angielskim mogą dodać elegancji i ciepła w każdym pomieszczeniu. Uwielbia je każdy, kto ceni domowy i przytulny wygląd wnętrz albo chce się poczuć, jak w dworskim wnętrzu. Jak taki efekt osiągnąć? W jaki sposób...

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
883-647-952

Wpisz meble