Mam na imię Ireneusz, doradzam w godzinach: od 8 do 20

Kuchnie Angielskie

Kuchnie angielskie na wymiar

Szukasz mebli na zamówienie utrzymanych w jasnych barwach, o subtelnych zdobieniach i niewymuszonej elegancji? Sprawdź naszą ofertę kuchni angielskich wykonywanych na wymiar. W zależności od Twoich potrzeb stworzymy dla Ciebie zabudowę utrzymaną w tradycyjnym stylu lub wzbogaconą o nowoczesne, oryginalne elementy.

Angielska zabudowa kuchenna – czym się wyróżnia?

Angielskie kuchnie to synonim wnętrzarskiej elegancji. Wyróżniają się zwartą zabudową i klasyczną, ale urozmaiconą formą – meble kuchenne utrzymane w tym stylu często posiadają ozdobne przeszklenia, subtelnie żłobione na krawędziach fronty szafek czy też dekoracyjne uchwyty. Kuchnia angielska utrzymana jest w jasnej kolorystyce, dzięki czemu sprzyja zagospodarowywaniu niewielkich pomieszczeń oraz doświetleniu wnętrz z deficytem naturalnego światła. Kuchnie zaaranżowane w angielskim stylu nie są jednak sterylne i chłodne – dominują w nich jasne, ale ciepłe barwy – beże, kremy, bardzo jasne brązy, złamane biele.

Design naszych kuchni angielskich na wymiar

Design naszych mebli kuchennych w stylu angielskim dostosowywany jest do oczekiwań Klienta. Nasza firma podejmie się stworzenia zarówno tradycyjnej, ekskluzywnie wyglądającej zabudowy, jak i kuchni angielskiej w bardziej nowoczesnym wydaniu.

Ekskluzywne angielskie kuchnie

Stworzymy meble kuchenne w stylu angielskim na wymiar o szlachetnym wyglądzie – zrobione z drewna, pokryte białą farbą, z nienagannie wykonanymi zdobieniami. Pomożemy Ci w zaaranżowaniu wnętrza niczym ze stylowego angielskiego domostwa – sprawimy, że Twoja kuchnia stanie się nie tylko miejscem przygotowywania posiłków, ale także ozdobą domu.

Fronty meblowe do kuchni angielskich

Naszym Klientom oferujemy wybór spośród kuchni utrzymanych w różnych stylach (nowoczesnym, tradycyjnym), a także umożliwiamy osobom korzystającym z naszych usług decyzję dotyczącą zastosowanego materiału. Lubimy wyzwania w postaci mebli eklektycznych, łączących w sobie elementy kilku stylów, nie ograniczamy więc wyobraźni Klientów i wykonujemy meble z tworzyw o rozmaitych właściwościach wizualnych i funkcjonalnych, w tym:

Meble kuchenne na wymiar – angielskie i nie tylko

Wykonujemy dla naszych Klientów meble kuchenne w różnych stylach. Tworzymy tradycyjne kuchnie o ponadczasowym designie, drewniane zabudowy o szlachetnym wyglądzie oraz nowoczesne meble pasujące do minimalistycznych lub industrialnych wnętrz. Nasza propozycja to także kuchnie nowoczesne: zarówno minimalistyczne, jak i bardziej finezyjne. Robimy kuchnie na wymiar do małych mieszkań w bloku czy niewielkich aneksów kuchennych w domach.

Kuchnie angielskie na wymiar – zakres usług

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego oferujemy usługi wykraczające poza wykonanie mebli na wymiany.

Projekt i wizualizacja kuchni w stylu angielskim

Nasze usługi obejmują nie tylko wykonanie mebli kuchennych w stylu angielskim na wymiar. Zanim przystąpimy do realizacji zamówienia, na Twoje życzenie zrobimy profesjonalną wizualizację i projekt, które pozwolą Ci doprecyzować oczekiwania w zakresie wyglądu mebla i zastosowanych w nim rozwiązań funkcjonalnych.

Transport i montaż kuchni angielskich na wymiar

Oferujemy również transport mebli – postaramy się, abyś mógł jak najszybciej cieszyć się w pełni wyposażoną kuchnią. Nasi doświadczeni pracownicy zapewnią także profesjonalny, gwarantujący trwałość zabudowy kuchennej montaż.

Co poza angielskimi meblami kuchennymi wykonamy dla Ciebie na wymiar?

Nasza oferta mebli na wymiar obejmuje produkty pozwalające zaaranżować dowolne pomieszczenie, w tym:

Działamy na terenie małopolskich i śląskich miejscowości – m.in. Skawiny, Niepołomic, Żywca, Dobczyc, Chrzanowa. Skontaktuj się z nami, aby zlecić nam wykonanie zabudowy kuchennej lub innych mebli na wymiar.

 

Realizacje – Kuchnie Angielskie

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
883-647-952

Wpisz meble