Meble na wymiar – Wieliczka

Meble na wymiar » Meble na wymiar – Wieliczka

Meble na wymiar – Wieliczka

Potrzebujesz mebli na wymiar z dowozem do Wieliczki? Nasza firma wykona dla Ciebie produkty, dzięki którym Twoje mieszkanie zyska na funkcjonalności i wyglądzie. Oferujemy także dodatkowe usługi – przygotujemy wizualizację i projekt mebla czy zapewniamy transport i montaż gotowych produktów.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Wykonujemy m.in.:

Meble kuchenne na wymiar w Wieliczce

Naszym klientom możemy zaproponować umeblowanie kuchenne , które odzwierciedla dowolny styl aranżacji. Oznacza to, że zaprojektujemy i wykonamy zarówno tradycyjne meble kuchenne na wymiar,  jak i takie, które pozwolą stworzyć wnętrza: angielskie, nowoczesne, rustykalne czy industrialne.

Meble kuchenne nowoczesne

Nowoczesne kuchnie sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach lub aneksach kuchennych. Ich minimalistyczny, nieco surowy design nie przytłoczy wnętrza, a w przypadku mebli kuchennych w jasnej kolorystyce – optycznie doświetli i powiększy pomieszczenie.

Meble kuchenne tradycyjne i angielskie

Tradycyjna kuchnia z drewnianymi frontami meblowymi będzie pasować do większości mieszkań i domów. Elegancka, angielska zabudowa kuchenna to z kolei propozycja dla tych, którzy lubią subtelne dekoracje oraz wnętrza utrzymane w ozdobnym stylu i jednocześnie przytulne.

Meble łazienkowe na wymiar – dla mieszkańców Wieliczki

Naszym Klientom z Wieliczki możemy także zaproponować wykonanie mebli łazienkowych na zamówienie. Oferta dotyczy takiego umeblowania, jak: szafki łazienkowe, szafy (przesuwne, otwierane, wnękowe) oraz zabudowy. Na życzenie adaptujemy do warunków łazienek oraz toalet także inne meble, jednocześnie dbając o to, by dostarczane przez nas wyposażenie bez problemu znosiło trudy wilgotnych, łazienkowych warunków.

Szafy na wymiar – Wieliczka i okolice

Wiemy, że wydzielenie miejsca na wygodną szafę bywa kłopotliwe. Wykonamy szafę wnękową, która nie ograniczy przestrzeni w sypialni bądź przedpokoju, a jednocześnie pomieści ubrania i drobiazgi. Stworzymy również szafy o dogodnych dla Ciebie rozwiązaniach funkcjonalnych – przesuwne lub otwieraneProjektujemy umeblowanie do każdego pomieszczenia.

Garderoby na wymiar w Wieliczce

Wykonujemy garderoby według pomysłów naszych Klientów. Zagospodarujemy zarówno osobne pomieszczenie, jak i kącik w sypialni wydzielony na przechowywanie ubrań. Stworzymy zabudowę na wymiar złożoną z szaf, komód i półek.

Inne meble na wymiar

Poza kuchnią czy sypialnią wyposażymy także inne pomieszczenia: salon, jadalnię, pokój dziecięcy czy nawet garaż. Tworzymy nowoczesne meblościanki, dzięki którym salon zyska nie tylko efektowny wygląd, ale także szereg dodatkowych schowków. Robimy łóżka na wymiar, pozwalające wygodnie wyspać się zarówno starszym, jak i młodszym. Nie boimy się meblowych wyzwań, dlatego projektujemy i produkujemy umeblowanie dowolnego typu.

Umeblowanie na wymiar – ceny naszych usług

Zastanawiasz się, jaki jest koszt naszych usług? Nie posiadamy sztywnego cennika. To, ile zapłacisz za mebel, zależy od rodzaju produktu i rozmiaru zamówienia (pojedynczy artykuł, złożona zabudowa), zastosowanych materiałów czy dodatkowych usług. Pamiętaj jednak, że naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta – każdorazowo zapewniamy korzystny stosunek ceny do jakości.

Przykłady mebli, które wykonamy w Wieliczce

Zachęcamy do obejrzenia galerii naszych dotychczasowych realizacji. Projekty zrealizowane z powodzeniem, zadowolenie Klientów i przede wszystkim – piękne, funkcjonalne meble wykonane na wymiar to najlepsze świadectwo naszej wiedzy i umiejętności.

Krótko o Wieliczce

Wieliczka to niewielkie, powiatowe miasto zlokalizowane w środkowej części województwa małopolskiego. Miejscowość liczy około 23 tys. mieszkańców. Z Wieliczki łatwo dostać się do stolicy Małopolski, miejscowość ta jest bowiem oddalona raptem kilkanaście kilometrów od Krakowa. Miasto pełni dwie podstawowe funkcje: sypialnianą (dla zatrudnionych w Krakowie) i turystyczną. Druga z nich związana jest z obecnością kopalni soli ,,Wieliczka” – zabytku na skalę światową, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.

Zamów meble na wymiar do Wieliczki

Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci dodatkowych informacji dotyczących produktów z naszej oferty oraz warunków realizacji zamówienia. Podjęcie współpracy z naszą firmą to gwarancja otrzymania produktu zgodnego z indywidualnymi oczekiwaniami, solidnie wykonanego i atrakcyjnego wizualnie. Zamów meble na wymiar do Wieliczki i zrób pierwszy krok w kierunku funkcjonalnego, atrakcyjnie urządzonego mieszkania!

Zastanawiasz się, jakie inne miasta obejmuje obszar naszej działalności? Wykonamy dla Ciebie meble na wymiar, jeśli potrzebujesz zaaranżować mieszkanie, dom lub biuro w:

  Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
  883-647-952

  Wpisz meble

  Zapraszam do kontaktu

  Ireneusz
  883-647-952