Mam na imię Ireneusz, doradzam w godzinach: od 8 do 20

Meble na wymiar – Rybnik

Meble na wymiar – Rybnik

Urządzasz mieszkanie bądź dom na terenie Rybnika lub planujesz wyposażyć biuro czy punkt usługowy na terenie tego miasta? Zapoznaj się z naszą ofertą mebli na wymiar. Wykonujemy wysokiej jakości artykuły, a także – żeby mieć pewność, że odpowiemy na potrzeby Klienta – realizację zamówienia poprzedzamy profesjonalnym projektem i wizualizacją.

Działamy, uwzględniając indywidualne oczekiwania Klientów i możliwości wnętrz, do których tworzymy meble. Do najczęściej wykonywanych przez nas produktów należą:

Meble kuchenne na wymiar – Rybnik

Dzięki naszym kuchniom na wymiar zyskasz przestrzeń do wygodnego przygotowywania posiłków uzupełnioną o funkcjonalne schowki i oryginalne rozwiązania – zarówno funkcjonalne, jak i aranżacyjne.

Meble kuchenne nowoczesne

Nowoczesna kuchnia w soczystym kolorze, stworzona z ułatwiających utrzymanie czystości materiałów? Stworzymy dla Ciebie oryginalną zabudowę z frontami szafek lakierowanymi, akrylowymi, fornirowanymi czy laminowanymi. Przy doborze materiału uwzględnimy Twoje preferencje w zakresie wzornictwa i struktury mebla.

Meble kuchenne tradycyjne i angielskie

Dzięki naszym tradycyjnym meblom kuchennym stworzysz wnętrze o ponadczasowym wyglądzie. Klasyczna, drewniana lub urządzona w stylu angielskim kuchnia posłuży Ci przez wiele lat nie tylko dzięki uniwersalnemu designowi, ale także – wysokiej wytrzymałości.

Szafy na wymiar w Rybniku

Stworzymy dla Ciebie szafę wnękową, która idealnie wpasuje się w wolną przestrzeń w Twoim przedpokoju lub szafę z przesuwnymi drzwiami, pozwalającą zaoszczędzić miejsce w niewielkiej sypialni. Zrobimy również produkt klasycznie otwierany, o dopasowanych do wnętrza rozmiarach.

Garderoby na wymiar – Rybnik i okolice

Stworzymy zabudowę do garderoby w dowolnej konfiguracji – składającą się z samych szaf, szaf i komód, dodatkowych półek i uchwytów. Pomożemy zaaranżować zarówno osobne pomieszczenie, jak i niewielki kącik garderobiany wydzielony w sypialni.

Inne meble na wymiar

Wykonujemy także inne meble dostowane pod względem wymiarów i designu do oczekiwań naszych Klientów. Tworzymy m.in.: stoły, stelaże łóżek, szafki RTV, meblościanki i szafki łazienkowe. Ze względu na to, że większość produktów wykonujemy na indywidualne zamówienie, nie posiadamy sztywnego cennika. Koszt naszych mebli uzależniony jest bowiem od rodzaju artykułu, wielkości zamówienia, użytych materiałów oraz dodatkowych życzeń naszych Klientów.

Przykłady mebli, które wykonamy w Rybniku

O naszych umiejętnościach najlepiej świadczą dotychczasowe realizacje. Zachęcamy do zapoznania się z galerią prezentującą meble wykonane zgodne z wytycznymi naszych Klientów.

Krótko o Rybniku

Rybnik to sporej wielkości powiatowe miasto zlokalizowane w południowej części województwa śląskiego. Miejscowość liczy blisko 140 mieszkańców, a jej administracyjny podział obejmuje 27 dzielnic. Miasto stanowi centralny ośrodek Rybnickiego Okręgu Węglowego, jest też istotnym punktem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Poza sporą liczbą zakładów i rozwiniętym przemysłem Rybnik wyróżnia się ciekawą architekturą, szczególnie w śródmieściu. W mieście znajduje się Zamek Piastowski, zabytkowe bazyliki czy drewniane kościoły.

Zamów meble na wymiar do Rybnika

Zainteresowała Cię nasza oferta mebli na wymiar z dowozem? Skontaktuj się z nami, a Twoje mieszkanie lub biuro na terenie Rybnika zostanie wyposażone w oryginalne, funkcjonalne i wytrzymałe produkty. Poza transportem oferujemy także profesjonalny montaż mebli, gwarantujący ich odpowiednie przygotowanie do użytkowania.

Rybnik to nie jedyna miejscowość, w której można zamówić nasze meble na wymiar z dowozem. Obszar naszej działalności obejmuje także szereg innych śląskich oraz małopolskich miast, m.in.:

Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
883-647-952

Wpisz meble