Meble na wymiar – Niepołomice

Meble na wymiar » Meble na wymiar – Niepołomice

Meble na wymiar w Niepołomicach

Chcesz wyposażyć swoje mieszkanie lub biuro w Niepołomicach w praktyczne meble? Skorzystaj z usług naszej firmy wykonującej produkty na wymiar. Realizujemy zamówienia zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firmowych. Tworzymy meble do rozmaitych wnętrz – salonów, kuchni, łazienek, także pomieszczeń w sklepach i aptekach. Poza wykonaniem produktów oferujemy także ich transport i montaż.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i powierz nam wykonanie artykułu zgodnie z Twoją wizją i oczekiwaniami. Zrobimy dla Ciebie:

Meble kuchenne na wymiar – Niepołomice

Mamy doświadczenie w wykonywaniu mebli kuchennych na wymiar, pasujących nawet do małych i nieustawnych wnętrz. Robimy szafki, ciągi robocze, a zabudowę na życzenie Klienta uzupełniamy o stoły składane lub robione na wymiar.

Meble kuchenne nowoczesne

Kuchnie nowoczesne to w naszym wykonaniu nasycone, intensywne lub nieco stonowane barwy, połączone z oszczędnym wzornictwem oraz zastosowaniem niestandardowych materiałów. Wykonamy szafki na wymiar z frontami lakierowanymi, akrylowymi, laminowanymi lub fornirowanymi – wybór w tej kwestii pozostawimy Klientowi.

Meble kuchenne tradycyjne i angielskie

Wykonujemy kuchnie tradycyjne, dedykowane w szczególności miłośnikom wnętrz urządzonych w klasycznym stylu. Wyposażymy je w szlachetnie wyglądające drewniane fronty lub podejmiemy się stworzenia zabudowy w stylu angielskim.

Szafy na wymiar – Niepołomice

Szafy na wymiar to jedne z najczęściej zamawianych mebli – szczególnie te wnękowe lub przesuwne. Wykonanie na wymiar pozwala dopasować rozmiar mebla do możliwości pomieszczenia – wąskiej sypialni, małego korytarza czy pełnego niewykorzystanych zakamarków przedpokoju.

Garderoby na wymiar w Niepołomicach

Garderoba ułatwia utrzymanie porządku w mieszkaniu i jest pomieszczeniem, w którym możemy przechowywać nie tylko ubrania, ale i akcesoria czy bibeloty. Nasze garderoby na wymiar wyróżnia przemyślany układ i zróżnicowanie rozwiązań funkcjonalnych. Dodatkowo dopasowujemy typ zabudowy do jej przeznaczenia – zaaranżujemy zarówno garderobiany kącik, jak i osobno wydzielone do przechowywania ubrań pomieszczenie.

Inne meble na wymiar

Wyposażymy Twoją łazienkę w funkcjonalne szafki łazienkowe robione na wymiar. Stworzymy także łóżko na indywidualne zamówienie, o niestandardowych wymiarach. Wykonamy też nowoczesne meblościanki i komody pozwalające zaaranżować pokój dzienny.

Przykłady mebli, które wykonamy w Niepołomicach

Realizacje, które możesz obejrzeć na naszej stronie internetowej, są najlepszym dowodem naszych praktycznych umiejętności i wnętrzarskiego wyczucia. Zachęcamy do obejrzenia galerii naszych dotychczasowych, z powodzeniem zrealizowanych projektów.

Krótko o Niepołomicach

Niepołomice to niewielkie, kilkunastotysięczne miasto zlokalizowane w północno-środkowej części województwa małopolskiego. Miejscowość ta zajmuje teren o powierzchni 27 km kw. i podzielona jest na 7 dzielnic. Blisko z Niepołomic do stolicy Małopolski, Krakowa, ale samo miasto również oferuje sporo atrakcji. Największą z nich stanowi niepołomicki zamek, który przyciąga nie tylko turystów, ale także osoby chcące zorganizować imprezy w jego pięknej i oryginalnej scenerii.

Zamów meble na wymiar do Niepołomic

Zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a także pomożemy Ci złożyć zamówienie, dzięki któremu już wkrótce będziesz mógł cieszyć się wymarzonymi meblami na wymiar z dowozem do Niepołomic. Poinformujemy Cię wstępnie o kosztach zamówienia i wyjaśnimy, co ma wpływ na cenę artykułu (m.in. rodzaj mebla, zastosowany materiał, indywidualne oczekiwania względem wyglądu lub funkcjonalności).

Jeżeli szukasz mebli z dowozem do innych miejscowości, również możesz skontaktować się z naszą firmą. Obszar naszej działalności obejmuje wiele małopolskich i śląskich miast, w tym:

  Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
  883-647-952

  Wpisz meble

  Zapraszam do kontaktu

  Ireneusz
  883-647-952