Meble na wymiar – Żywiec

Meble na wymiar » Meble na wymiar – Żywiec

Meble na zamówienie do Żywca – umeblowanie na wymiar od producenta

Szukasz firmy z Żywca lub okolic, która wykona dla Ciebie  meble na wymiar? Skontaktuj się z nami, a nie tylko wykonamy dla Ciebie funkcjonalne, dopasowane do rozmiarów wnętrz meble, ale także zapewnimy ich transport i profesjonalny montaż na miejscu. Dzięki naszym usługom zyskasz solidne produkty, które ułatwią Ci utrzymanie porządku także w pomieszczeniach o niestandardowych wymiarach.

Zastanawiasz się, jakie meble wykonujemy? Wyposażamy domy i mieszkania, a także biura, sklepy i apteki. Tworzymy meble, które pozwolą zagospodarować dowolne pomieszczenie, w tym:

Meble kuchenne na wymiar – Żywiec – producent kuchni na zamówienie

Chciałbyś zlecić wykonanie mebli kuchennych na wymiar do swojego domu w Żywcu? Pomożemy Ci zaaranżować funkcjonalną kuchnię, sprzyjającą zarówno przygotowywaniu posiłków, jak i wspólnym spotkaniom przy stole. Wykonamy i zrealizujemy projekt, dbając o aspekt wizualny pomieszczenia oraz tworząc zabudowę kuchenną w wybranym przez Ciebie stylu. Szczególnie polecamy nasze kuchenne aranżacje w stylu nowoczesnym, tradycyjnym oraz angielskim.

Meble kuchenne nowoczesne

Nowoczesna zabudowa kuchenna z gładkimi lakierowanymi frontami lub stworzona z imitującej drewno płyty fornirowanej? Dzięki nam masz wybór nie tylko w zakresie wzornictwa i kolorystyki mebli, ale także materiału, z którego wykonamy Twoje meble.

Meble kuchenne tradycyjne i angielskie

Jeśli jesteś miłośnikiem klasyki, zrobimy dla Ciebie tradycyjną kuchnię z drewnianymi frontami lub stworzymy elegancką zabudowę w angielskim stylu. Dla osób preferujących naturalny styl i pragnących wpisać się w trend eko wykonamy kuchnie w całości drewniane.

Szafy na wymiar – Żywiec – otwarte, wnękowe, do zabudowy, przesuwne

Wykonanie szaf na wymiar to dla Ciebie gwarancja, że Twoje ubrania będą przechowywane w sposób gwarantujący porządek i ułatwiający ich znalezienie. Stworzymy produkt klasycznie otwierany lub z drzwiami przesuwnymi. Chętnie wykonamy również szafę wnękową do zabudowy, ułatwiającą maksymalne wykorzystanie przestrzeni w Twoim mieszkaniu.

Garderoby na wymiar w Żywcu

Marzysz o garderobie – osobnym pomieszczeniu, w którym zmieścisz nie tylko ubrania, ale i akcesoria lub dodatki? A może chciałbyś wydzielić w niewielkiej sypialni garderobiany kącik? Bez względu na to, jaki masz pomysł, pomożemy Ci w jego realizacji.

Inne meble na wymiar

Zastanawiasz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Wykonamy stylowe meblościanki, dzięki którym salon zyska gustowny wygląd i dodatkowe schowki. Zrobimy rozkładane stoły, stelaże łóżek o niestandardowych rozmiarach czy szafki RTV na wymiar.

Przykłady mebli, które wykonamy w Żywcu

Dotychczasowe realizacje są najlepszym dowodem naszych umiejętności nie tylko w zakresie wykonania mebli, ale także dopasowania produktu do oczekiwań Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami zrealizowanymi z powodzeniem.

Krótko o Żywcu

Żywiec, leżący w południowej części województwa śląskiego, to miasto liczące około 32 tys. mieszkańców. Miejscowość jest malowniczo położona w Kotlinie Żywieckiej i znajduje się w otoczeniu pasm górskich Beskidów. Turystów przyciąga tu nie tylko ukształtowanie terenu. bliskość rzek, ale także obecność jednego z najpopularniejszych w naszym kraju browarów (Browar Żywiec).

Zamów meble na wymiar do Żywca

Jeżeli spodobały Ci się nasze dotychczasowe projekty lub chciałbyś przekonać się, jakie są nasze możliwości w zakresie mebli wykonywanych na wymiar, skontaktuj się z nami. Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w realizacji zamówienia. Jeśli chciałbyś być pewny, że meble stworzone przez nas spełnią Twoje oczekiwania, wykonamy dla Ciebie na życzenie profesjonalną wizualizację i projekt.

Szukasz usług z dowozem do innej miejscowości niż Żywiec? Obszar naszej działalności obejmuje kilka małopolskich i śląskich miast, w tym:

  Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
  883-647-952

  Wpisz meble

  Zapraszam do kontaktu

  Ireneusz
  883-647-952