Meble na wymiar – Wadowice

Meble na wymiar » Meble na wymiar – Wadowice

Meble na wymiar – Wadowice

Szukasz mebli na wymiar do Wadowic? Sprawdź naszą ofertę artykułów wykonywanych na zamówienie. Ich główną zaletą jest możliwość dopasowania do indywidualnych oczekiwań Klienta oraz możliwości i wymiarów wnętrza. Tworzymy artykuły nie tylko wysoce praktyczne, ale także estetyczne, stanowiące ozdobę mieszkania.

Meble, które zrobimy, uwzględniając Twoje oczekiwania i potrzeby, to:

Meble kuchenne na wymiar w Wadowicach

Wykonujemy meble kuchenne na wymiar o zróżnicowanym designie, robione z materiałów o rozmaitych właściwościach. Na życzenie Klienta wykonujemy również projekt i wizualizację zamówienia.

Meble kuchenne nowoczesne

Minimalistyczna kuchnia nowoczesna sprawdzi się przede wszystkim w małych wnętrzach lub aneksach otwartych na salon. Szczególnie jeśli będzie wyposażona w łatwe do czyszczenia lakierowane lub akrylowe fronty szafek.

Meble kuchenne tradycyjne i angielskie

Miłośnikom bardziej klasycznych rozwiązań polecamy tradycyjne kuchnie z drewnianymi frontami. Mamy również doświadczenie w przygotowywaniu zabudowy kuchennej w angielskim stylu – jasnej, z subtelnymi zdobieniami szafek.

Szafy na wymiar – Wadowice

Wykonamy szafy wnękowe, pozwalające zaoszczędzić miejsce w Twoim korytarzu lub przedpokoju. Stworzymy również stylowe szafy otwierane, a także bardzo często wybierane do sypialni szafy przesuwne. Zadbamy nie tylko o funkcjonalność i wygląd, ale także wytrzymałość i jakość naszych produktów.

Garderoby na wymiar w Wadowicach

Nasze garderoby na wymiar wyposażone są w funkcjonalne rozwiązania ułatwiające przechowywanie ubrań – drążki, uchwyty, szuflady. Zrobimy dla Ciebie garderobę złożoną z mebli w dowolnej konfiguracji – zawierającą same szafy lub uzupełnioną o komody bądź półki.

Inne meble na wymiar

Chcemy kompleksowo wyposażać domy i mieszkania naszych Klientów, dlatego oferujemy również inne meble wykonywane na wymiar. Pomożemy Ci urządzić salon, robiąc nowoczesną meblościankę, która wyeksponuje bibeloty i pamiątki. Stworzymy też rozkładany stół, do którego będziesz mógł zaprosić zarówno najbliższych, jak i całą rodzinę. Wykonamy stelaż łóżka dopasowany do niewymiarowego wnętrza lub potrzeb bardzo wysokich osób.

Przykłady mebli, które wykonamy w Wadowicach

Zachęcamy do obejrzenia galerii naszych realizacji. Wygląd i funkcjonalność mebli, którymi już cieszą się nasi Klienci, to najlepsze świadectwo naszych umiejętności.

Krótko o Wadowicach

Wadowice do powiatowe miasto w południowej Małopolsce. Miejscowość leży nad rzeką Skawą i jest położona w górskim otoczeniu – w pobliżu pasm m.in. Beskidu Małego. Miasto jest istotnym węzłem komunikacyjnym na mapie Polski – leży na trasie łączącej Kraków z Bielskiem-Białą czy Zakopanym. W Wadowicach organizowane są rozmaite wydarzenia kulturalne (np. Reggae Most), turystów przyciąga tu jednak przede wszystkim dom rodzinny Jana Pawła II, zwiedzany nie tylko przez katolików.

Zamów meble na wymiar do Wadowic

Zachęcamy do złożenia zamówienia i kontaktu w celu wyjaśnienia wątpliwości i ustalenia wstępnych warunków realizacji. Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami będziemy w stanie dokonać wyceny, w której uwzględnimy m.in. rodzaj mebla, wykorzystany materiał czy indywidualne życzenia w zakresie wzornictwa. Ceny naszych produktów są zróżnicowane, nie posiadamy sztywnego cennika, jednak zawsze dbamy o korzystny dla Klienta stosunek ceny do jakości.

Wadowice to tylko jeden z obszarów naszej działalności. Dzięki nam zamówisz meble z transportem także do:

  Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
  883-647-952

  Wpisz meble

  Zapraszam do kontaktu

  Ireneusz
  883-647-952