Meble dla sklepów, firm i aptek

Meble na wymiar » Meble dla sklepów, firm i aptek

Meble dla firm, sklepów i aptek

Nasza firma, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie wykonania mebli na wymiar, chętnie podejmuje się współpracy z Klientami firmowymi. Sprawiamy, że siedziby firm, biura, sklepy, apteki i inne punkty usługowe zyskują funkcjonalne, ułatwiające codzienną pracę wyposażenie. Pomagamy w zaaranżowaniu niewielkiej przestrzeni lub pomieszczeń o niestandardowych wymiarach. Wykonujemy meble na dowolny wymiar, uwzględniając indywidualne wytyczne naszych Klientów.

Meble na wymiar dla firm, sklepów i aptek – co wykonamy?

Wiemy, że estetyczny, schludny wygląd wnętrza przyciąga Klientów i buduje pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Nasze meble są nie tylko eleganckie oraz stylowe, ale także praktyczne, ułatwiające utrzymanie czystości i umożliwiające przejrzyste, uporządkowane zaaranżowanie przestrzeni.

Meble biurowe i gabinetowe

Wykonamy regały i meblościanki, dzięki którym Ty i Twoi pracownicy będą mogli uporządkować firmową dokumentację. Zrobimy biurka służące do indywidualnej pracy oraz większe stoły przydatne podczas firmowych spotkań i prezentacji. Dzięki naszym meblom będziesz mógł nawet na niewielkiej powierzchni wygospodarować przestrzeń dla każdego pracownika oraz miejsce na rozmowy z klientami.

Wyposażenie sklepów

Zapewnimy wyposażenie zarówno małym, jak i większym sklepom. Stworzymy systemową zabudowę, składającą się z regałów sklepowych, gablot eksponujących towar czy lad. Dzięki naszym meblom na wymiar sklep stanie się przyjaznym, umożliwiającym sprawne poruszanie się miejscem – zarówno dla jego pracowników, jak i osób robiących zakupy.

Meble do aptek

Wykonamy kontuary ekspedycyjne z wygodnymi ladami i schowkami. Stworzymy też meble na wymiar na zaplecze apteki, ułatwiające wygodne przechowanie medykamentów. Zaprojektujemy najdrobniejsze detale – wygodne szuflady z organizerami, dodatkowe uchwyty i wieszaki.

Meble dla sklepów, firm i aptek – zakres usługi

Wykonanie mebli na dowolny wymiar

Postaramy się spełnić Twoje pomysły aranżacyjne i wyposażyć sklep, aptekę lub biuro zgodnie z oczekiwaniami. Służymy także fachowym doradztwem – dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu podczas realizacji rozmaitych zleceń potrafimy podpowiedzieć, które z rozwiązań funkcjonalnych najlepiej sprawdzi się w danym przypadku.

Projekt i wizualizacja

Realizację zamówienia poprzedzimy rozmowami, pozwalającymi na szczegółowe ustalenia w zakresie Twoich oczekiwań. To jednak nie wszystko – aby mieć pewność, że nasze meble będą w pełni odpowiadać Twoim potrzebom, wykonamy wstępny projekt i profesjonalną wizualizację. Dzięki tego rodzaju usłudze będziesz mógł lepiej wyobrazić sobie efekt naszej pracy oraz odpowiednio wcześnie zmodyfikować swoje ustalenia.

Transport i montaż

Oferowana przez nas usługa transportu zwalnia przedsiębiorców z martwienia się o to, w jaki sposób przewieźć zabudowę sklepową bądź zestaw mebli gabinetowych w wybrane miejsce. Dostarczamy meble wykonane na wymiar pod wskazany adres. Na tym jednak nie kończy się nasza współpraca z Klientem. Poza transportem oferujemy profesjonalny montaż stanowiący gwarancję, że nasze produkty zostaną w solidny i fachowy sposób przygotowane do użytkowania.

Cennik mebli na wymiar dla firm, sklepów i aptek

Nie posiadamy sztywnego cennika w zakresie mebli na wymiar dla firm, sklepów i aptek. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę rozmiar zamówienia, rodzaj mebli, wykorzystany materiał oraz indywidualne życzenia i dodatkowe usługi. Zawsze dbamy jednak o korzystny stosunek ceny do jakości – priorytetem jest dla nas zadowolenie Klienta.

Jeśli prowadzisz własną działalność i jesteś na etapie urządzania biura lub punktu usługowego, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy Twoje wątpliwości dotyczące naszej oferty lub warunków realizacji zamówienia. Napisz lub zadzwoń, jeśli jesteś przedsiębiorcą ze Śląska lub Małopolski – działamy głównie miast takich jak Wadowice, Skawina, Chrzanów, Rybnik, Oświęcim.

  Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
  883-647-952

  Wpisz meble

  Zapraszam do kontaktu

  Ireneusz
  883-647-952