Opinie Klientów

Meble na wymiar » Opinie Klientów

Opinie klientów

Sprawdź, co mówią o nas nasi klienci. Wszystkie opinie zobaczysz w naszej wizytówce Google.

 • W skrócie to polecam. Namiary na firmę dał mi znajomy. Miałam spore oczekiwania i nie myślałam, że ktoś tak dobrze im sprosta. Szafa przesuwna na wymiar sprawuje się bez zarzutu oraz wygląda estetycznie. Fronty z lakierowanego szkła wg. projektu firmy prezentują się nowocześnie. Widać dbałość o każdy element czego też oczekiwałam i już na początku powiedziałam stolarzowi. Cena ustalona na etapie projektowania szafy i bez zmian na końcu mimo drobnych modyfikacji. Reasumując - do zobaczenia w przyszłości.

 • Serdecznie polecam usługi tej firmy! Meble zamontowane na moje oko z pełnym profesjonalizmem, aż miło było patrzeć i terminowo - Pan przyjechał nawet przed czasem. Jestem zadowolony z jakości i atrakcyjnej ceny!

 • Terminowość i kompetencja to to, co wyróżnia ekipę Meble Mistrz. Zamawiałam nowe szafki łazienkowe wedle własnego projektu i efekt przerósł oczekiwania. Panowie bardzo szybko zmierzyli moją łazienkę, a następnie zabrali się do pracy. Jakość mebli a szczególnie efekt wizualny frontów 10/10! Nie wyobrażam sobie niczego innego.

 • Gorąco polecam tę firmę. Meble kuchenne na wymiar wykonane solidnie i starannie. Odczuliśmy profesjonalizm w podejściu do klienta. Meble dostarczone na ustalony termin. Różnica w użytkowaniu i efekcie wizualnym jest ogromna, jeśli porównać kuchnię na wymiar z gotowymi meblami, które kupowaliśmy wcześniej. Na całym etapie realizacji zamówienia mieliśmy bdb kontakt z szefem firmy. Nie mamy do czego się przyczepić!

 • Wyszło OK. Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy 🙂 Zleciłam wykonanie zabudowy kuchennej - białe fronty w lakierze. Pan Ireneusz w umówiony dzień przyjechał pomierzył, a potem dał mi do akceptacji projekt. Termin realizacji ustalony i dotrzymany. Cena rynkowa, dla mnie atrakcyjna. Właściciel doradził mi parę fajnych i funkcjonalnych rozwiązań (cargo podblatowe, karuzela w szafce narożnej, mechaniczny system otwierania tip-on, opcje elektryczne). Jeszcze raz dziękuję Panom z MebleMistrz za pięknie wykonaną kuchnię.

 • Szukałam fachowca, który zrobi mi meble kuchenne na wymiar. Moja kuchnia jest ciasna i przez lata miałam problem z pomieszczeniem wszystkich sprzętów. Pan Ireneusz z Meblemistrza zaproponował fajne rozwiązania, dzięki którym wreszcie mam więcej miejsca na akcesoria. Wybrany kolor okazał się strzałem w dziesiątkę, a lakier w połysku wygląda stylowo. Do tego instalacja mebli przebiegła sprawnie.

 • Kilka miesięcy temu zamówiłem u nich szafkę RTV oraz szafę na wymiar do garderoby. Od samego początku w kontakcie z właścicielem ujął mnie sposób prowadzenia rozmowy - precyzyjny, konkretny, jasny. W ustalonym czasie ekipa przyjechała i zebrała pomiary, a następnie wykonała projekt, który został mi przekazany do akceptacji. Duży plus za bardzo dobry kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia. Meble wykonane solidnie, tydzień przed czasem, za rozsądne pieniądze. Warta zainteresowania firma stolarska z okolic Krakowa.

 • Meble Mistrz to najlepsza firma meblarska, z którą miałem kontakt. To już moje 3-cie doświadczenie ze stolarzami i trafiłem optymalnie. Panowie precyzyjnie wykonali szafki RTV do salonu i meblościankę do małego pokoju. Meble zostały dostarczone na czas, a montaż przebiegł w pozytywnej atmosferze. Jestem zadowolony i oceniam firmę na 5 gwiazdek.

 • Jestem w pełni zadowolona z rzetelnego i otwartego podejścia do klienta. Meble wykonane na czas. Cieszę się, że zdecydowałam się na garderobę na wymiar od Pana Ireneusza. Po pierwsze rozrysował układ, na który bym nie wpadła, po drugie nie mogłam się zdecydować na żaden kolor ze wzornika i zaufałam poradzie - wyszło wizualnie super. Kiedyś wrócę, a teraz polecam znajomym.

  Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
  883-647-952

  Wpisz meble

  Zapraszam do kontaktu

  Ireneusz
  883-647-952