Projekt i wizualizacja

Meble na wymiar » Projekt i wizualizacja

Projekt i wizualizacja

Podczas pracy dokładamy wszelkich starań, aby meble na wymiar w pełni spełniły oczekiwania naszych Klientów. W tym celu nie tylko słuchamy oczekiwań i sami proponujemy rozwiązania, ale także wykonujemy projekty i wizualizacje. Pozwalają one na weryfikację wstępnych założeń w zakresie wyglądu mebli i zastosowanych rozwiązań funkcjonalnych.

Profesjonalne projekty mebli do wszystkich wnętrz

Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i firmowymi – stworzymy dla Ciebie profesjonalne projekty i wizualizacje bez względu na to, czy chodzi o wnętrze mieszkania, czy biura.

Projekty mebli do mieszkań i domów

Wykonamy projekty mebli do nowoczesnych i tradycyjnych kuchni, eleganckich salonów, pokojów młodzieżowych czy sypialni. Dzięki nam łatwiej wyobrazisz sobie, jak będzie wyglądało wnętrze uzupełnione o garderobęmeblościankę, szafę, łóżko, lub stół zrobione na wymiar.

Projekty mebli do biur i punktów usługowych

Chętnie podejmiemy się zleceń od właścicieli firm i punktów usługowych. Wykonamy wizualizacje dostosowane do rozmaitych typów działalności – projekty mebli biurowych, sklepowych czy aptecznych.

Komputerowa wizualizacja mebli

Komputerowa wizualizacja mebli pozwala na wyobrażenie sobie, jak gotowy produkt będzie wyglądał w trójwymiarze. Tego typu działania umożliwiają również obrazowe przedstawienie Klientowi złożonych, systemowych mebli oraz produktów tworzących zabudowę. Wizualizacja to także podstawa do weryfikacji lub modyfikacji dotychczasowych rozwiązań.

Cena projektu i wizualizacji mebli

Nie posiadamy ustalonego cennika w zakresie projektu i wizualizacji mebli. Koszt wszystkich usług wyceniamy indywidualnie, mając na uwadze rozmiar zlecenia, stopień skomplikowania projektu oraz dodatkowe życzenia Klientów. Zachęcamy do kontaktu – napisz lub zadzwoń, aby przedstawić nam swoje potrzeby i pomysły, a my postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości, również w aspekcie kosztów wykonania mebli na wymiar.

Zdjęcia z naszego warsztatu

  Zadzwoń do nas, aby szybciej uzyskać wszystkie informacje
  883-647-952

  Wpisz meble

  Zapraszam do kontaktu

  Ireneusz
  883-647-952